Vogeleiland Deventer
Een bonte verzameling van vogels in een mooi park!
Centraal in Deventer gelegen, tussen station en binnenstad, ligt het Vogeleiland. Op dit eiland is een konijnenverblijf, een vogeleikooi met monnikskapparkieten en een grot met grasparkieten. Ook lopen er veel vogels vrij rond zoals pauwen, kalkoenen, parelhoeders en kippen.
Tip: drink een kopje thee bij het Paviljoen met uitzicht over het water en het park!
Meer weten? Klik op de roze button om naar de website te gaan.
Inspiratie nodig voor het organiseren van een kinderfeestje? Klik dan op de categorie Kinderfeestjes!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Aquacentrum Malkander
Lekker zwemmen, super gave glijbaan en ontspannen in de wellness van Aquacentrum Malkander in Apeldoorn!
Ervaar het OV
Reis supervoordelig met bus en regionale trein in december en kerstvakantieBlogs & inspiratie
Alle blogs
12x de leukste winteruitjes op de Veluwe
De Veluwe heeft zoveel toffe uitjes voor gezinnen deze herfst. Wij zijn dol op deze mooie regio! Zowel in de verschillende dorpen en steden als in de prachtige natuur is er zoveel te beleven. Al nieuwsgierig geworden? Wij delen hier 12 superleuke tips voor de herfst én winter.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Leuke binnenzwembaden in en om Apeldoorn en Deventer
In deze leuke binnenzwembaden kun je heerlijk recreatief zwemmen met kinderen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen. Trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en zoek één van deze gave zwembaden op om vrij te zwemmen. Lekker plonsen en genieten met de kinderen!