Waterspeelplaats De Maten
Fijne waterspeelplaats in Apeldoorn De Maten waar je heerlijk met water en zand kunt spelen!
In het Matenpark vind je een fantastische waterspeelplaats. Hier speel je eindeloos met water en zand. Je kunt hier water omhoog pompen, een rad of een waterspiraal laten draaien en sluisjes om je waterstroom mee te bedienen.
Ondanks dat de waterspeelplek aan een grote weg ligt, is het een heel relaxed plekje onder grote bomen. Dus, ouders neem gerust een kleedje en boekje mee en ga ook genieten. Want aan je kind heb je hier echt geen kind meer!
Je vindt dit plekje tussen de Alternohal en de grote rotonde van de Laan van de Maten. De waterspeelplek zit verscholen achter de bomen!
Maak een toffe combi met een bezoekje aan Kinderboerderij De Maten, iets verderop!
Meer inspiratie
Museum Hagedoorns Plaatse in Epe
Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse
Herfst vol verhalen bij MIMIK
Kinderfilms, theater, een pyjamaontbijt en creatieve workshops tijdens de herfstvakantie bij MIMIK.
Gratis met het OV
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale treinBlogs & inspiratie
Alle blogs
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL
Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)