Waterspeelplaats De Maten
Fijne waterspeelplaats in Apeldoorn De Maten waar je heerlijk met water en zand kunt spelen!
In het Matenpark vind je een fantastische waterspeelplaats. Hier speel je eindeloos met water en zand. Je kunt hier water omhoog pompen, een rad of een waterspiraal laten draaien en sluisjes om je waterstroom mee te bedienen.
Ondanks dat de waterspeelplek aan een grote weg ligt, is het een heel relaxed plekje onder grote bomen. Dus, ouders neem gerust een kleedje en boekje mee en ga ook genieten. Want aan je kind heb je hier echt geen kind meer!
Je vindt dit plekje tussen de Alternohal en de grote rotonde van de Laan van de Maten. De waterspeelplek zit verscholen achter de bomen!
Maak een toffe combi met een bezoekje aan Kinderboerderij De Maten, iets verderop!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
Het verhaal van Sint Maarten
Dat kinderen op 11 november massaal de straat op gaan om te zingen voor een zo vol mogelijke snoepzak, dat wist je waarschijnlijk al. Maar wat is eigenlijk het verhaal achter dit lichtjesfeest?
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!