
Zandweteringpark Deventer
Natuurlijke speelplaats in het Zandweteringpark in Deventer. Water, stapstenen en klautermogelijkheden!
In het Zandweteringpark in Deventer, tussen de wijk Keizerslanden en de wijk Steenbrugge, is een heel leuk plekje waar kinderen de uitdaging met water en natuur aan kunnen gaan. Deze speeltuin is een klein natuurgebiedje in het verder beetje kale park! De poel waar de speeltuin omheen is aangelegd is begroeid met riet, wat het best spannend maakt voor de kids. Klauter naar de overkant met een loopbrug, of klauter over de boomstammen of gebruik de stapstenen.
Kleine natuurliefhebbers kunnen op zoek naar kikkers en andere waterbeestjes. De oevers van de poel lopen namelijk langzaam af!
Een andere leuke natuurspeeltuin vind je in Diepenveen, op Landgoed Nieuwe Rande of bij Speeltuin de Heemtuin.
Zandweteringpark Deventer
Keizer Karellaan
Deventer
Prijs
gratisToon op kaart
Meer inspiratie


Fien & Teun gaan op schattenjacht!
Een piratenavontuur in de bioscoop, met Fien, Teun, Sem en alle dierenvriendjes!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland