Zwembad De IJsselslag
Lekker zwemmen in Zutphen! Op zondag is het bad gereserveerd speciaal voor gezinnen!
In dit zwembad kun je zwemlessen volgen of gewoon baantjes trekken in het zwembad. Maar er is ook een verwarmd bad en voor de allerkleinste kinderen is er een waterspeeltuin.
Op zondagochtend zijn alle bovenstaande baden geheel gereserveerd voor gezinnen!
Wil je meer weten? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan.
Op zoek naar een leuk én kindvriendelijk restaurant in Zutphens? Bekijk de categorie Uiteten voor leuke tips!
Zwembad de IJsselslag
Laan naar Eme 101
7204 LZ Zutphen
Openingstijden
Bekijk de actuele openingstijden op de website.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!
Boschbad Apeldoorn
Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!
Muziekzomer Gelderland met kinderen
Ontdek samen hoe leuk klassieke muziek kan zijn! Tijdens Muziekzomer Gelderland genieten jullie van vrolijke familievoorstellingen en concerten door jong muzikaal talent.
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.