A. Vogel Tuinen
Blote Voetenpad van de A.Vogel Tuinen en de speeldernis voor het betere klim- en klauterwerk!
Hoe voelt het om door kruiden te lopen? Wat is het effect van de pepermuntplant op een vermoeide voet? En hoe voelen verschillende grondsoorten tussen de tenen aan? Het pad met verschillende voelbelevenissen leidt je door de bloeiende kruidenvelden en eindigt bij een waterbron naast de speeldernis.
In de speeldernis kunnen kinderen tot 12 jaar klimmen en klauteren, balanceren op de evenwichtsbalk en zwieren en zwaaien met de kabelbaan. Op het veldje kunnen ze lekker rennen, ravotten of voetballen.
Wil je meer weten over het Blote Voetenpad van de A.Vogel Tuinen? Klik dan op de roze websitebutton.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?
8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in Apeldoorn en omgeving
Op zoek naar een kindvriendelijk restaurant met speelhoek in Apeldoorn of omgeving? Goed nieuws: je hoeft niet meer eindeloos te zoeken. Wij verzamelden de fijnste familierestaurants waar jij rustig kunt eten (en zelfs nog een beetje natafelen) terwijl de kids zich vermaken.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.