Wandelen en koffie to go
Wandelen, spelen of overnachten op een unieke plek? Kom langs bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Boerderij en theeschenkerij Mossel is een prachtige hoeve temidden van het landgoed ‘Planken Wambuis’. De perfecte plek voor de mooiste fiets- en wandelroutes.
Of je nu op zoek bent naar een mooie plek om te overnachten, wandelen, spelen of lunchen. Bij Boerderij en Theeschenkerij Mossel zit je goed! Kinderen kunnen spelen in speeltuin met traptrekkers en kruiwagen.
Neem ook eens kijkje bij de schaapskooi en bewonder lieve lammetjes en schaapjes. En als je het wildrooster oversteekt krijg je misschien ook de wilde runderen te zien. Geniet samen van de natuur!
Ook kun je er terecht voor een koffie, thee, warme chocomelk of een lekkernij.
Je kan Theeboerderij Mossel alleen met de fiets, te voet of te paard bereiken. Voor gasten die overnachten kunnen via de aangegeven route parkeren bij de locatie.
Praktisch
Parkeren kan op de parkeerplaatsen langs de N224 (Verlengde Arnhemseweg) en N310 (Harderwijkerweg. Of zet de auto neer bij restaurant Planken Wambuis. Wandel vanaf daar naar de Theeboerderij (dit is ongeveer 45 minuten).
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Ontvang onze nieuwsbrief vol leuke tips, inspiratie en uitjes in je mail!
Boerderij en Theeschenkerij Mossel
Mosselseweg 2
6731 SK Otterlo
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2025
Hij komt...hij komt... 15 november 2025 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!