Brandweermuseum Borculo
Ontdek hoe de brandweer door de jaren heen branden bluste!
Enthousiaste leden van de Vrijwillige Brandweer begonnen in 1956/1957 met het museum in de voormalige brandweerkazerne aan de Korte Wal (v/h het Spuythuis, tegenwoordig pottenbakkerij annex galerie). Tegenwoordig kan je in het museum zo’n 50 grote en kleine brandweerwagens en attributen, een uitgebreide collectie helmen en een grote verzamelig miniaturen bewonderen. Zo krijg je een goed beeld van de brandbestrijding vanaf het allereerste begin tot aan het eind van de jaren zeventig.
Voor de kinderen is er een leuke puzzelroute door het museum. Natuurlijk is dit ook leuk voor kinderfeestjes. Jarigen die hier een kinderfeestje organiseren krijgen een presentje.
Kom je langs? Voor meer info en tickets klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Brandweermuseum Borculo
Hofstraat 5
7271 AP Borculo
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
9x Creepy Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten. Zij deelde met ons 9 supertips voor creepy Halloween snacks. Deze zijn griezelig, leuk en makkelijk te maken.
Halloween activiteiten voor kids rondom Apeldoorn en Deventer
Trick or treat! Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Wil jij ook Halloween vieren met je kinderen? Wij verzamelden de griezeligste Halloween activiteiten voor kinderen rondom Apeldoorn en Deventer.