Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De koperen ezel

Beleef een ezeltastische dagje uit in Epe; ezelwandelingen, spelen en kinderboerderij bij de Koperen Ezel

Heel veel dieren bij De Koperen Ezel in Epe

Speel en Doe Paradijs De Koperen Ezel in Epe is een kinderboerderij met ruim 40 ezels! Maar je vindt hier heel veel andere aaibare schatjes zoals cavia’s, konijnen, geiten, hangbuikzwijnen, kippen, schildpadden, parelhoenders, kalkoenen, fazanten, pauwen, schapen, chinchilla’s uilen en geregeld jonge kalfjes.

Ze hebben bij De Koperen Ezel ook steeds meer exotische dieren waaronder wallaby’s, stekelvarkens, Mara’s, prairiehonden, Sika herten, een zeboe en een dromedaris.

Lekker spelen

In de speeltuin kun je glijden, graven, zwiepen, skelteren noem maar op! Er is heel veel keuze en voor de wat druilerige dagen zijn er ook genoeg opties in de binnenspeeltuin. Rust af en toe even uit op het boerenterras!

Het allerleukste bij De koperen ezel is dat je er ook op pad kunt met een ezel! Ezels zijn lief, zachtaardig en ze lopen niet zo snel. Maak er je eigen feest van door een picknick mee te nemen, een zadel op de ezel te laten zetten of een huifkar achter de ezel te plaatsen!

Pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer

Van al dat spelen krijg je honger natuurlijk! Dat komt goed uit want bij hun pannenkoekenboerderij De Vrolijke Boer kan je heerlijke pannenkoeken eten!

Alle mogelijkheden staan op de website, klik hiervoor op de roze button.

Schrijf je nu in voor onze nieuwsbrief en ontvang gratis altijd de leukste tips in de buurt!

De koperen ezel

Kopermolenweg 4

8161 RM Epe

Openingstijden Maandag t/m vrijdag: 10:00 -17:00 uur
Zaterdag en zondag: 10:00 - 18:00 uur
Prijs € 5,- per persoon
Mail direct

Mail direct naar De koperen ezel

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Monkey Town Binnenspeeltuin

Klimmen, klauteren, glijden, bouwen... Een binnenspeeltuin in Apeldoorn waar je je uren kunt vermaken

Aapjes kijken in Apenheul

Lekker aapjes kijken? Beleef een heerlijke dag in Apenheul!

Museum Hagedoorns Plaatse in Epe

Ga samen op tijdreis bij Veluws Museum Hagedoorns Plaatse
Nieuw

Boulderen bij Kei Apeldoorn

Klim samen bij Kei Boulderhal Apeldoorn en ontdek hoe leuk boulderen is!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Voorjaarsactiviteiten in het Openluchtmuseum

In het Nederlands Openluchtmuseum in Arnhem zit je dit voorjaar helemaal goed: het barst van de leuke extra activiteiten voor gezinnen. Duik in de wereld van trams, kleine kruipers en wol en sluit je dag aan het museum af bij het Kindererf en de grote speeltuin. Nieuwsgierig? Lees gauw verder!

12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!

27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!

18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!

Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!

20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief