Speelweide Stakenberg
Lekker buiten spelen en picknicken bij Speelweide Stakenberg in de bossen van Nunspeet!
In een prachtige omgeving, net aan de rand van het bos bij Nunspeet ligt speelweide Stakenberg.
Deze speelweide heeft houten speeltoestellen waar je heerlijk in kan klimmen en spelen, maar natuurlijk is er ook genoeg ruimte om lekker te voetballen of touwtje te springen.
Met mooi weer kan je er heerlijk op een kleedje in de zon zitten, maar er zijn ook genoeg schaduwplekjes om een beetje af te koelen!
Na zo’n heerlijke dag spelen lekker met z’n allen ergens wat eten? Bij pannenkoekenhuis ‘De Boskabouter’ is pannenkoeken eten echt een feestje!
Speelweide Stakenberg Nunspeet
Stakenbergweg
Elspeet
Openingstijden
dagelijks van zonsopgang tot zonsondergangUitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland
WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).