Speelweide Stakenberg
Lekker buiten spelen en picknicken bij Speelweide Stakenberg in de bossen van Nunspeet!
In een prachtige omgeving, net aan de rand van het bos bij Nunspeet ligt speelweide Stakenberg.
Deze speelweide heeft houten speeltoestellen waar je heerlijk in kan klimmen en spelen, maar natuurlijk is er ook genoeg ruimte om lekker te voetballen of touwtje te springen.
Met mooi weer kan je er heerlijk op een kleedje in de zon zitten, maar er zijn ook genoeg schaduwplekjes om een beetje af te koelen!
Na zo’n heerlijke dag spelen lekker met z’n allen ergens wat eten? Bij pannenkoekenhuis ‘De Boskabouter’ is pannenkoeken eten echt een feestje!
Speelweide Stakenberg Nunspeet
Stakenbergweg
Elspeet
Openingstijden
dagelijks van zonsopgang tot zonsondergangBlogs & inspiratie
Alle blogs
Pizza feestje thuis? Onze ervaring met een pizza oven huren via Mizza
Zelf pizza’s bakken tijdens een (kinder)feestje thuis? Wij huurden een pizzaoven via Mizza en delen onze ervaring. Leuk voor een kinderfeestje, familiedag of gewoon een gezellige avond.
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Een ijsje halen met kinderen in Apeldoorn, Deventer of Zutphen? Yes please! In deze blog vind je de leukste ijssalons in de regio voor een heerlijk momentje samen.
De leukste klimbossen op een rij
Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?