Sleeën geluidswal Woudhuis
Lekker sleeën van de geluidswal in de wijk Woudhuis in Apeldoorn!
Wow, wat een hoge berg om vanaf te sleeën! De geluidswal in de wijk Woudhuis in Apeldoorn is perfect om lekker hard vanaf te roetsjen. De geluidswal is hartstikke lang, dus genoeg plek voor iedereen. Is deze heuvel toch iets te hoog? Geen probleem, er beneden zijn ook een aantal kleinere heuvels.
Bekijk ook onze blogs voor meer leuke sneeuwpret tips!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Het zal je niet verbazen, maar mijn kids zijn gek op ijs. En wij natuurlijk ook! Helemaal geen straf dus om de lekkerste ijssalons in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen voor jullie op een rijtje te zetten.
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.