Go Veluwe – Voorst
Beleef Operatie Cannonshot met Bertje & De Buffalo’s
Speel het spel Bertje & De Buffalo’s en maak een indrukwekkende fietstocht van 28 kilometer. Onderweg beleef je Operatie Cannonshot tijdens de dagen van april 1945. De route begint bij de Dorpskerk in Wilp en eindigt op vliegveld Teuge. Onderweg bezoek je tien gamelocaties die een grote rol speelden tijdens bevrijdingsoperatie Cannonshot. Daarbij staken Canadese militairen met hun Buffalo’s (amfibievoertuigen) de IJssel over van Gorssel naar Wilp. Door middel van Augmented Reality (AR) ga je op de tien locaties echt terug in de tijd. Bovendien hoor je er steeds drie audiofragmenten. Het zijn gesprekken tussen Bertje en opa Bril.
Bertje is een jongen van 10 jaar. Hij vindt op de zolder van zijn oma een magische bril. Als hij hem opzet, ziet hij de wereld in zwart-wit: ineens is het 1945. Bovendien hoort hij de stem van zijn overleden opa die hem vertelt over de dagen van Operatie Cannonshot. Bertje en opa Bril gaan samen op pad om de belangrijkste plekken te bezoeken. En jij? Jij gaat met ze mee!
Via de roze button lees je meer over deze gratis game!
Tip: Speel ook hun andere game Wilhelmientje & Woyko, de koninklijke queeste.
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
22x zomeruitjes
Zomervakantie = samen herinneringen maken! Wij hebben de leukste zomeruitjes voor je verzameld.
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe
Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?