Heerderstrand
Ruime stranden, weiden en speeltoestellen voor urenlang speelplezier!
Midden in de Veluwse bossen ligt recreatiegebied Heerderstrand. Met ruime stranden, ligweiden en speeltoestellen een fijne plek om met de kinderen een paar uur door te brengen. Bij de kiosk zijn versnaperingen te krijgen.
Het recreatiegebied is het hele jaar toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang. Toegang is gratis. Kom je met de auto, dan betaal je wel parkeergeld.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Heerderstrand
Ossenbergweg
8181 Heerde
Openingstijden
Zonsopgang tot zonsondergangPrijs
Gratis toegangLijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
14x Kerstvakantie-uitjes
Onze tips voor de kerstvakantie in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
12x wintertips op de Veluwe
We hebben weer de leukste uitjes op de Veluwe verzameld. Check snel deze leuke herfsteditie.Blogs & inspiratie
Alle blogs
24x leuke kerstvakantie-uitjes door heel NL
Lichtjeswandelingen, versierde kastelen, extra activiteiten in musea en mooie voorstellingen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de kerstvakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
De winter vier je samen in het Openluchtmuseum
Een winterkermis met Grand Carrousel en rupsbaan, een sfeervolle rolschaatsbaan, lampjes, een gezellige winterse jaarmarkt en nog veel meer. Beleef van 6 december t/m 18 januari de winter in het Nederlands Openluchtmuseum.
14x kerstvakantie uitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Het is kerstvakantie! Overal lampjes & kerstbomen en heerlijk die vrije dagen in het vooruitzicht! Lekker samen zijn, leuke dingen doen met je familie en vrienden. Nog op zoek naar leuke uitjes? Scroll dan gezellig samen door deze tips. Laat de voorpret beginnen!