
Heerderstrand
Ruime stranden, weiden en speeltoestellen voor urenlang speelplezier!
Midden in de Veluwse bossen ligt recreatiegebied Heerderstrand. Met ruime stranden, ligweiden en speeltoestellen een fijne plek om met de kinderen een paar uur door te brengen. Bij de kiosk zijn versnaperingen te krijgen.
Het recreatiegebied is het hele jaar toegankelijk van zonsopgang tot zonsondergang. Toegang is gratis. Kom je met de auto, dan betaal je wel parkeergeld.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Op zoek naar een vaste activiteit voor je kind(eren)? Kijk eens tussen de clubjes voor kids!
Heerderstrand
Ossenbergweg
8181 Heerde
Openingstijden
Zonsopgang tot zonsondergangPrijs
Gratis toegangBlogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste gezinsuitjes op de Veluwe
Ontdek deze leuke uitjes met kinderen op de Veluwe!
De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo
Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!

De 15 lekkere én leuke pannenkoekenrestaurants in Apeldoorn en Deventer
Wij zijn gek op pannenkoeken! En wat boffen wij dus met het aanbod in Apeldoorn, Deventer en omgeving, want er zijn zoveel fijne pannenkoekhuisjes te vinden. Ze zijn er in allerlei soorten en maten! Hier 15 leuke pannenkoekenrestaurants die behalve een goede pannenkoek ook nog iets extra’s bieden!