Het Nieuwe Plantsoen
Speeltuin, waterspeelplek en hertenkamp in park Het Nieuwe Plantsoen in Deventer.
Met uitzicht op de mooie watertoren van Deventer vind je in Deventer Het Nieuwe Plantsoen. In dit park is een een hertenkamp, maar er is ook leuke speelgelegenheid. Er is een spetterplek met een waterpomp, wat natuurlijke materialen om lekker te klimmen te klauteren en een glijbaan!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x originele warme chocolademelk ideeën
Wat heerlijk om nu buiten te zijn én daarna natuurlijk warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
Sleeën in en om Apeldoorn en Deventer
Wat zijn we verwend met een heerlijk pak sneeuw. Dat wordt sleetje rijden en dan natuurlijk het liefste roetsssssjen van een goede heuvel. Wij hebben alvast wat goede plekken in en om Apeldoorn en Deventer om te sleeën voor je op een rij.