
Het Nieuwe Plantsoen
Speeltuin, waterspeelplek en hertenkamp in park Het Nieuwe Plantsoen in Deventer.
Met uitzicht op de mooie watertoren van Deventer vind je in Deventer Het Nieuwe Plantsoen. In dit park is een een hertenkamp, maar er is ook leuke speelgelegenheid. Er is een spetterplek met een waterpomp, wat natuurlijke materialen om lekker te klimmen te klauteren en een glijbaan!
Meer inspiratie


Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.
Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!