Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandjes en zwembaden

Gek op zwemmen? Wij hebben de leukste buitenzwembaden en strandjes voor je verzameld!

Kids houden enorm van zwemmen. Tijd om eens even de leukste buiten zwemplekken rondom Apeldoorn en Deventer op een rijtje te zetten! Zijn jullie overal al eens geweest? Check ze via de roze button.

Uit eten met de kids? Ontdek deze kindvriendelijke restaurantjes!

Uitgelicht

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Tip: leuke musicallessen

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje

Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!

Survival-tips voor een kinderfeestje

Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!

Doe mee met de leukste online muziekwedstrijd!

Muziek maken, meedoen & kans maken op leuke prijzen! Ontdek de leukste online muziekwedstrijd voor kinderen van 4-12 jaar.

De leukste klimbossen op een rij

Mijn kinderen vinden klimbossen echt te gek! Gelukkig zijn er een aantal hele toffe klimbossen rondom Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Klimmen is een super stoer en actief uitje met kinderen! Hebben jullie al deze klimbossen al gehad?

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!