Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Natuurmuseum Holterberg

Ontdek van alles over de natuur in het toffe Natuurmuseum in Holten!

Het Natuurmuseum Holterberg laat je kennismaken met de natuur. Bekijk dieren van heel dichtbij en ontdek wat er zich allemaal onder de grond afspeelt.

Ook krijgen kinderen gratis een spannende speurtocht mee die je kris kras door het museum stuurt. De Natuurmuseum Rangers kijken de speurtocht na afloop met je na. Heb je het goed gedaan? Dan heb je een beloning verdiend!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Binnenkort jarig? Vier je verjaardag met een leuk kinderfeestje!

Natuurmuseum Holterberg

Holterbergweg 12

7451 JL Holten

Mail direct

Mail direct naar Natuurmuseum Holterberg

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Meivakantie bij Paleis het Loo

Vier de lente in de tuinen van Paleis het Loo in Apeldoorn!

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Speelgoedmuseum Deventer

Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!

Uitgelicht

Ga met school naar Cinekid

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Moederdag recept: kaneelbrood

Vaders opgelet: het is weer bijna Moederdag en mama verdient het meer dan ooit om in het zonnetje gezet te worden. Wil je echt punten scoren? Verras haar dan met dit onweerstaanbaar lekkere kaneelbrood op Moederdag!

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

8x DIY Moederdag cadeautjes

Het is bijna Moederdag. Voor moeders de leukste dag van het jaar! Verwend worden met een ontbijtje op bed, een vrolijke knutsel en misschien zelfs een klein cadeautje... Wie wordt daar nou niet blij van? Voor alle papa’s en kinderen die nog wel een paar leuke ideetjes kunnen gebruiken om mama in het zonnetje te zetten, hier een paar ideeën voor zelfgemaakte Moederdag-verrassingen.

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief