
Paleispark Het Loo
Koninklijk wandelen in het prachtige Paleispark. Ga op zoek naar de vijvers, het badhuis en de folly's.
Kom wandelen in het Paleispark van Paleis Het Loo. Van oudsher diende dit park ter ontspanning van de koninklijke bewoners van Het Loo en hun gasten. In het paleispark vind je vijvers, een badhuis en enkele folly’s. Er zijn in totaal 8 wandelroutes te volgen, waarvan de 2 km route het kortste is!
Bij de ingang van het paleispark staat een automaat waar je een kaartje koopt, kinderen mogen doorlopen, ze zijn gratis!
Parkeren kan op de parkeerplaats tegenover de Pijnboomlaan Apeldoorn.
Wil je meer weten over wandelen in het Paleispark? Klik dan op de roze websitebutton.
Paleispark Het Loo
Amersfoortseweg
7313 AC Apeldoorn
Prijs
Kinderen tot 12 jaar en rolstoelgebruikers hebben gratis toegang.De dagkaarten kosten € 2,00 p.p. en zijn verkrijgbaar bij de automaten die bij de twee ingangen van het park staan.
Meer inspiratie


Spelletjesfans opgelet!
Ontdek de leukste spellen tijdens het Spellenspektakel in Jaarbeurs Utrecht 8 en 9 november
Speelgoedmuseum Deventer
Kom de grootste speelgoedcollectie van Nederland bekijken in het Speelgoedmuseum van Deventer!
Kinderen reizen deze herfstvakantie gratis met bus en regionale trein
Voor iedereen die in de herfstvakantie een dagje erop uitgaat, biedt Ervaar het OV éxtra vakantiepret.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
18x eropuit in de herfstvakantie
Een hele week de tijd om samen leuke dingen te doen! Dat is maar goed ook, want er worden veel leuke activiteiten georganiseerd in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen! Bekijk snel onze leukste tips!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!