Zwembad De Meene
bij openlucht Zwembad De Meene kun je je de hele dag vermaken!
Kom naar het openlucht Zwembad De Meene en laat je onderdompelen in plezier en verfrissing! Laat de zonnestralen op je huid dansen terwijl je geniet van het sprankelende water. Van spetterende waterglijbanen tot lekker relaxen in de ligweide of een ijsje halen bij de Plaza.
Zwem in het recratiebad of in het diepe bad met een duikplank! Voor de allerkleinsten is er een leuk peuterbad. Ook kan je lekker beachvolleyballen of spelen in de speeltuin met leuke klimtoestellen!
Dus trek je zwemkleding aan, pak je handdoek en kom naar het openlucht zwembad – de ultieme bestemming voor zomerplezier en avontuur!
Klik op de roze button voor meer informatie over het zwembad.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Zwembad De Meene
Loolaan 92
7261 HV Ruurlo
Openingstijden
Zie websitePrijs
Entreekaart jeugd (3 t/m 17 jr)€ 4.00
Entreekaart volwassenen
€ 5.50
Kinderen t/m 2 jaar
Gratis
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x wandeling met kinderen
De natuur is prachtig met al die kleuren en het is zo fijn wandelen op de Veluwe en rondom Apeldoorn & Deventer. Wij hebben de leukste hotspots voor wandelingen door het bos en over de hei voor je op een rijtje gezet. Zo is wandelen met kinderen harstikke leuk!
Intocht Sinterklaas Apeldoorn, Deventer en Zutphen 2026
Hij komt...hij komt... 14 november 2026 is het weer zover! Dan komt Sinterklaas aan in ons land! Ook in Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken. Wij hebben een compleet overzicht voor je met alle Sinterklaasintochten in de regio!
15x Sint Maarten thuis vieren
Zingend langs de deuren met een lampion en thuiskomen met een zak vol snoepjes. Onze kinderen vinden het fantastisch! Wil je liever niet langs de deuren? Wij hebben de leukste tips voor een Sint Maarten thuis verzameld.