Kabouterfeestje
Kabouter-kinderfeestje, Alle kabouters verzamelen bij het Bezoekerscentrum Nunspeet! (4+)
Zet je rode kaboutermuts op en geef een kabouterfeestje!
Voordat jullie het kabouterpad gaan lopen, gaan jullie je eigen puntmuts mooi maken met lintjes, plakkers en glittersteentjes. Volg met de kralenketting de kabouters door het bos en doe grappige opdrachten. Zing samen liedjes, bekijk beestjes en speel spelletjes.
Natuurlijk mag je de kaboutermuts mee naar huis nemen, een mooi aandenken aan deze leuke dag!
Dit feestje is leuk tot en met 7 jaar en duurt 1,5 tot 2 uur.
Wil je meer weten over het feestje of het feestje boeken? Klik dan op de roze websitebutton!
Je kunt het kabouterpad ook samen als gezin lopen!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Halloween activiteiten voor kids rondom Apeldoorn en Deventer
Trick or treat! Halloween wordt steeds populairder in Nederland. Wil jij ook Halloween vieren met je kinderen? Wij verzamelden de griezeligste Halloween activiteiten voor kinderen rondom Apeldoorn en Deventer.
9x Creepy Halloween snacks
Kidsproof-collega Annemarie woonde een tijdje in Amerika, waar ze natuurlijk volop mee doet aan de Halloween-festiviteiten. Zij deelde met ons 9 supertips voor creepy Halloween snacks. Deze zijn griezelig, leuk en makkelijk te maken.