Kabouterfeestje
Kabouter-kinderfeestje, Alle kabouters verzamelen bij het Bezoekerscentrum Nunspeet! (4+)
Zet je rode kaboutermuts op en geef een kabouterfeestje!
Voordat jullie het kabouterpad gaan lopen, gaan jullie je eigen puntmuts mooi maken met lintjes, plakkers en glittersteentjes. Volg met de kralenketting de kabouters door het bos en doe grappige opdrachten. Zing samen liedjes, bekijk beestjes en speel spelletjes.
Natuurlijk mag je de kaboutermuts mee naar huis nemen, een mooi aandenken aan deze leuke dag!
Dit feestje is leuk tot en met 7 jaar en duurt 1,5 tot 2 uur.
Wil je meer weten over het feestje of het feestje boeken? Klik dan op de roze websitebutton!
Je kunt het kabouterpad ook samen als gezin lopen!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Kinderfeestje Street Jump
Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x binnenspeeltuinen en jumphallen op een rij!
Het is er echt weer voor! Daarom hebben wij een aantal hele leuke binnenspeeltuinen en jumphallen voor je op een rijtje gezet. Goed voor eindeloos speelplezier in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen!
Lammetjes kijken!
Yes, het voorjaar komt er weer aan! Overal worden al lammetjes geboren, zo lief! Komen jullie ook op kraamvisite bij de lammetjes? Wij hebben de schaapskooien in de regio op een rijtje gezet voor je.
Toffe uitjes in de Voorjaarsvakantie
Yes, voorjaarsvakantie! In en om Apeldoorn en Deventer zijn er weer veel uitjes met kinderen te doen! Omdat er zoveel is om uit te kiezen, hebben wij hieronder onze favoriete activiteiten in de voorjaarsvakantie voor je op een rijtje gezet.