Erve Brooks
Kinderfeestje bij Erve Brooks, Blote Voetenland, Avonturenpad en eindeloos spelen!
Het is zo’n fijn plekje: Erve Brooks! En je kunt hier ook je kinderfeestje houden!
Je kinderfeestje houden bij Erve Brooks betekent eindeloos speelplezier! Er zijn verschillende arrangementen mogelijk. Maar check vooral ook even het Blote Voetenland en het Avonturenpad, want die zijn zo gaaf!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Nieuw
Mizza Pizza
Samen pizza’s bakken met een gehuurde pizzaoven van Mizza Pizza in Apeldoorn!
Kinderfeestje Monkey Town
Maak van jouw kinderfeestje een Monkey Party bij binnenspeeltuin Monkey Town in Apeldoorn!Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
12 kidsprooftips om snel RIJK te worden op Koningsdag!
27 april is het Koningsdag! In 2026 en dat vieren we. Hoe kunnen de kids op een makkelijke manier een leuk centje verdienen op Koningsdag? Lees hier onze 12 favorieten!