Huis Verwolde
Vier je kinderfeestje bij Huis Verwolde, voor één middagje jonkvrouw of jonker! Doe ook de erwtentest!
Feestelijk verkleden
Vier je verjaardag in een edelmanshuis waar vroeger een baron woonde! In Huis Verwolde zijn kinderen op een verjaardagsfeestje voor een middag freule of jonker! Na het verkleden maak je een tocht met de gouvernante of de barones. Ze leren sierlijk te buigen, statig te lopen en deftig te drinken. Een erwtenbedtest wijst uit of de kinderen echt van adel zijn!
Op stap met een knapzak
Liever naar buiten? Gewapend met een knapzak aan een tak ga je naar buiten waar je samen een speurtocht gaat doen. Voor onderweg zit er wat lekkers in je knapzak. Als je weer terug komt mag je met z’n allen op ontdekkingstocht door het onderhuis.
Wil je meer weten over dit kinderfeestje? Klik dan op de roze websitebuton!
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!
Kinderfeestje Street Jump
Vier jouw kinderfeestje bij Street Jump! De grootste trampolinehal van Apeldoorn met toffe Jump Area's
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!