Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Kinderboerderij Laag Buurlo

Vier je kinderfeestje bij Kinderboerderij Laag Buurlo. Neem je eigen spulletjes mee en feesten maar!

Huur voor een supergezellig kinderfeestje het (tuin)huisje op de speelweide van Kinderboerderij Laag Buurlo in Apeldoorn. Neem je eigen taart, versiering en lekkers mee en laat het bezoek maar komen! De kinderen kunnen heerlijk spelen op de speelweide met héél veel toestellen. In het huisje staan bankjes, dus ook als het minder weer is of als er bezoek komt dat minder goed ter been is, is dit een fijne feestlocatie! En het allerleukste; deze ruimte huur je al voor € 15,-!

Je kunt optioneel ook nog een pony bijboeken zodat de kleintjes een ritje kunnen maken.

Wil je meer weten over de kinderboerderij? Klik dan op de roze websitebutton.

P.s. binnenkort verschijnt onze Kinderfeestjes-special, boordevol originele ideeën voor een kinderfeestje. Meld je aan voor onze nieuwsbrief om deze special gratis in je mailbox te ontvangen!

Kinderboerderij Laag Buurlo

Homerusstraat 8

7323 PX Apeldoorn

Prijs € 15,-
Mail direct

Mail direct naar Kinderboerderij Laag Buurlo

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

7x leuke gezinsuitjes op de Veluwe

Of je nu in deze regio op vakantie bent of je wilt een dagje eropuit naar de Veluwe, er is hier in de zomer ook zoveel te beleven!

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

Hotspots gids 2026 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

 Doe mee en maak kans op één van de 5 gezinstickets voor Kasteel de Haar!

Ja, ik wil winnen!