Kinderboerderij Laag Buurlo
Vier je kinderfeestje bij Kinderboerderij Laag Buurlo. Neem je eigen spulletjes mee en feesten maar!
Huur voor een supergezellig kinderfeestje het (tuin)huisje op de speelweide van Kinderboerderij Laag Buurlo in Apeldoorn. Neem je eigen taart, versiering en lekkers mee en laat het bezoek maar komen! De kinderen kunnen heerlijk spelen op de speelweide met héél veel toestellen. In het huisje staan bankjes, dus ook als het minder weer is of als er bezoek komt dat minder goed ter been is, is dit een fijne feestlocatie! En het allerleukste; deze ruimte huur je al voor € 15,-!
Je kunt optioneel ook nog een pony bijboeken zodat de kleintjes een ritje kunnen maken.
Wil je meer weten over de kinderboerderij? Klik dan op de roze websitebutton.
P.s. binnenkort verschijnt onze Kinderfeestjes-special, boordevol originele ideeën voor een kinderfeestje. Meld je aan voor onze nieuwsbrief om deze special gratis in je mailbox te ontvangen!
Kinderboerderij Laag Buurlo
Homerusstraat 8
7323 PX Apeldoorn
Prijs
€ 15,-Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Meer inspiratie
Onze nieuwsbrief ontvangen?
Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!
Mizza Pizza
Samen pizza’s bakken met een gehuurde pizzaoven van Mizza Pizza in Apeldoorn!
Aquacentrum Malkander
Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
Familieprogramma Maaiveld Festival Apeldoorn
Wow wat is er veel te zien en doen tijdens Maaiveld Festival. Geen zorgen, wij hebben het Kidsproof programma voor jullie op een rijtje gezet.
20x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, zoeken jullie het hogerop, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes voor je op een rijtje gezet!