Kinder Escaperoom Apeldoorn
Vier je kinderfeestje in de Jungle Escape Room van Monkey Town Apeldoorn! Actie, spanning en sensatie!
De Jungle Escape Room van Monkey Town is een combinatie van “Indiana Jones” meets “The Jungle”. Een groep van maximaal 8 kinderen (vanaf ongeveer 7 jaar) en 1 volwassen begeleider gaan een Junglehut in en moeten met behulp van tricks & trucks sleutels vinden om op tijd de hut te kunnen verlaten. Hou je hoofd koel terwijl de klok terug tikt!
Spannend!! Sensatie!! En extra tof: je mag ook nog een ronde lasergame spelen.
Meer weten over deze kinder escape-room? Klik dan op de roze websitebutton.
Nooit meer leuke tips missen? Meld je dan nu aan voor onze nieuwsbrief!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x zomertips op de Veluwe
Zin in een zomer met heel veel afwisselende en leuke uitjes? Op de Veluwe valt deze zomer van alles te beleven. Trek eropuit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, stap binnen bij verrassende musea, spot dieren van dichtbij of ontdek een gezellige stad. Wij verzamelden 12 zomerse tips voor gezinnen. Welke ga jij als eerste ontdekken?
De leukste tips bij recreatiegebied Veluwe aan Zee
Strand Horst en Strand Nulde zijn in regio Amersfoort bekende locaties en populair bij veel gezinnen en watersportliefhebbers. Dat je bij deze recreatiegebieden van Leisurelands kan zwemmen en surfen is bij de meesten wel bekend, maar wist je dat de stranden nu een nieuwe naam hebben: ‘Veluwe aan Zee’.
22x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.