Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Feestje in de speeltuin

Lekker spelen en genieten op je kinderfeestje bij Restaurant Reimink in de speeltuin!

Lekker spelen in de speeltuin met je vriendjes om je verjaardag te vieren? Naast restaurant Reimink (veilig omheind) vind je een geweldige speeltuin. Een familieschommel, verschillende draai-, zwiep- en klautertoestellen, een stoere hoge glijbaan en een trampoline. Ook is er een 18 holes midgetgolf baan!

Genoeg te doen dus voor al je vrienden en vriendinnen. Neem ze lekker mee naar deze leuke plek in de mooie omgeving van Heeten en vier een top-kinderfeestje. Met de buikjes gevuld en een hele leuke herinnering gaan jullie terug naar huis!

Tijdens het kindefeestje mogen jullie gebruik maken van de speeltuin én natuurlijk een potje midgetgolf spelen op de 18 holes baan. En jullie gaan lekker eten, er staat voor iedereen een smulbox (incl. 1x drinken) klaar en een ijsje. En er is een verrassing voor iedereen!

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de Kidsproof Apeldoorn nieuwsbrief!

Zaal Restaurant Reimink

Spanjaardsdijk 17

8111 RK Heeten

Prijs Het kinderfeestjes-arrangement kost € 12,50 per kind.
Mail direct

Mail direct naar Zaal Restaurant Reimink

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

Feestje bij Binky

Vier je kinderfeestje bij Speelboerderij Binky! Kies jouw eigen Binky kinderfeestjes-arrangement!

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Feestje Klimbos Apeldoorn

Verleg tijdens je kinderfeestje met je vrienden en vriendinnen grenzen bij Klimbos Apeldoorn.

Aquacentrum Malkander

Kinderfeestje bij Acquacentrum Malkander Apeldoorn: een echt zwemspektakel!

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief