Spelend leren bij CODA
Je vergeet bij CODA bijna dat je boeken kwam lenen!
Coda heeft een ruim aanbod boeken voor kinderen. Maar boeken lenen is bijna bijzaak in de centrale bibliotheek. Zodra je beneden in de kelder komt, voor de kleinsten via de glijbaan, weet je eigenlijk niet meer waar je moet beginnen.
Plof je neer op de gezellige bank terwijl de kids lekker gamen. Ga je in de uitkijktoren, schapen knuffelen of de oude groentekar besturen? Baby’s vermaken zich in de ruime grondbox vol knuffels en zachte boekjes.
In de makersspace van Coda komen kunst en techniek samen. Je kunt hier allerlei leuke workshops volgen zoals 3D printen. En in het Museum zijn regelmatig leuke tentoonstellingen speciaal voor kinderen.
In onze Uitagenda vind je alle leuke kinderactiviteiten terug.
Kortom, kom je alleen maar boeken halen, spreek dan met jezelf af dat je niet te lang blijft hangen in deze fantastische bibliotheek!
De bibliotheek heeft verschillende vestigingen in Apeldoorn, klik op de roze button om naar de website van CODA te gaan.
Na het bezoek aan de bibliotheek zin in een kopje thee? Kijk in de categorie uit eten voor overdag voor de leukste adresjes.
CODA
Vosselmanstraat 299
7311 CL Apeldoorn
Openingstijden
zie website voor de actuele openingstijdenToon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8x leuke adresjes voor warme chocolademelk
Wij zijn dol op warme chocolademelk! Het liefst met een lekkere dot slagroom erbij. Speciaal voor jou verzamelden wij de leukste adresjes voor warme chocolademelk.
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
10x uitpakspelletjes voor een kinderfeestje
Kinderfeestje op de planning? Check dan deze 10 tips voor leuke uitpakspelletjes. Ook gelijk een leuke activiteit voor het kinderfeestje!