Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Boskantine

Tof in het bos! De Boskantine in Hoenderloo met restaurant, binnenspeeltuin en buitenspeeltuin met terras

Lekker plekje voor lunch of diner, midden in het bos! Een echte Kidsprooftip!

De Boskantine is een fantastisch plekje om gezellig samen een hapje te eten. Kinderen hebben een eigen menukaart waar ze een hapje van kunnen uitzoeken. 

Maar dat is nog niet alles! Bij De Boskantine hebben ze ook een indoor speeltuin, een natuurspeeltuin (buiten dus!) mét springkussen en zand en water speelplaats. Kunnen jullie nog even lekker natafelen, terwijl de kinderen zich ook prima vermaken.

Ook gezellig: speel met het hele gezin eerst een potje midgetgolf. En alsof dat nog niet genoeg is, het Kabouterpad en de Ranger Route starten bij De Boskantine voor de deur.

Voor ons de ideale plek voor een relaxte dag in het weekend!

Wil je meer weten over De Boskantine? Klik dan op de roze button om naar de site te gaan.

Alle leuke uitjes voor de komende periode? Ja hoor, die hebben we, kijk hiervoor in de Uitagenda.

De Boskantine

Krimweg 140

7351 TM Hoenderloo

Openingstijden Bekijk de openingstijden op de site van De Boskantine
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Meer inspiratie

9x kindvriendelijke lunchen

Onze tips voor de leukste kindvriendelijke lunchplekjes in Apeldoorn!

11x lekker ontbijten

Lekker buiten de deur ontbijten? Wij hebbben 11 toff plekjes op een rijtje gezet!

8x restaurant met speelhoek

8x kindvriendelijke restaurants met speelhoek in en om Apeldoorn

15x pannenkoeken eten

De 15 lekkerste én leukste pannenkoekenrestaurants in en om Apeldoorn en Deventer

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

Vier 80 jaar vrijheid in Apeldoorn, Deventer en de Veluwe

80 jaar vrijheid samen vieren en herdenken met je kinderen? Wij hebben de mooiste en meest bijzondere evenementen en activiteiten in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe op een rijtje gezet. Passend voor jong en oud!

16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer

Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief