Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

De Brugkabouter Eerbeek

De Brugkabouter in Eerbeek heeft alles voor een actieve dag! Speeltuin, bootverhuur, maisdoolhof!

Pannenkoekenhuis de Brugkabouter beschikt over binnen- en buitenspeeltuin. Kinderen kunnen met de ruim 300 grote legostenen lekker binnen spelen, als het buiten nat en guur is. De speeltuin is gratis toegankelijk als er van de kaart gegeten wordt. Check ook het maïsdoolhof en de midgetgolf!

Vanuit het restaurant kun je ook lekker buiten gaan picknicken, met de aangeboden picknickmand. Ook kun je in de omgeving heerlijk waterfietsen, kanoën of kayakken? Voor de kleinste kabouters is er ook nog een kabouterspeurtocht!

Bekijk ook onderstaand filmpje om te zien hoe leuk het bij De Brugkabouter is! 

De Brugkabouter

Brummenseweg 16

6961 LR Eerbeek

Openingstijden Wo-za: 11:30 - 20:00 uur
Zo: 9:00 - 20:00 uur
Mail direct

Mail direct naar De Brugkabouter

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Onze nieuwsbrief ontvangen?

Wil jij onze nieuwsbrief ontvangen? De leukste en handigste tips nu ook in je mailbox!

Speelboerderij Binky

Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!

Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein

Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.

Boschbad Apeldoorn

Het Boschbad in Apeldoorn! Een heerlijke dag uit met hele gezin bij het grootste buitenbad van Nederland!

Uitgelicht

Zomerpaleis

Zomer bij Pathé | Koel chillen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Hotspots gids 2025 – Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe

Yes, de nieuwe Hotspots gids is uit! Vol met leuke tips in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Handig om te bewaren! Welke hotspots gaan jullie bezoeken?

17x zomeruitjes in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen

Yes, zomervakantie! Zes heerlijke weken geen school… tijd voor leuke dingen! Er is deze zomer weer zoveel te doen in en om Apeldoorn, Deventer, Zutphen en de Veluwe. Wij verzamelden de leukste zomeruitjes met kinderen voor je.

12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer

Ideaal: kindvriendelijke restaurants met speeltuin én terras! Jij kan rustig genieten van een hapje en drankje, want je kinderen vermaken zich wel. Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.

De leukste Kidsprooftips op recreatiegebied Bussloo

Bij warm zwemweer staat recreatiegebied Bussloo waarschijnlijk hoog op je lijstje. Maar wist je dat hier naast zwemmen nog veel meer kunt doen? Wij geven je onze favoriete tips!