
Kasteel Cannenburch
Een spannend en leuk gezinsuitje: op ontdekkingstocht door Kasteel Cannenburch in Vaassen!
Het van oorsprong middeleeuwse kasteel Cannenburch ligt een prachtig oude parkbos met weilanden en vijvers. Je mag in het kasteel rondstruinen met je ouders maar je kunt ook een rondleiding volgen, dan weet je helemaal het het vroeger was!
Kasteel Cannenburch organiseert regelmatig leuke evenementen speciaal voor Kids! Je vindt deze terug in onze Uitagenda. Ook is er elk seizoen een andere spuertocht te doen in het Kasteelpark. Benieuwd hoe Kidsproof een dagje uit bij Kasteel Cannenburch heeft ervaren? Je leest het in onze blog hieronder!
Het kasteel heeft een hele spannende geschiedenis. Bekijk hieronder een leuk filmpje over het kasteel. Deze vind je onder de roze button.
Uiteraard staan de speciale evenementen altijd in de uitagenda van Kidsproof Apeldoorn. Check hiervoor de Uitagenda!
Kasteel Cannenburgh
Maarten van Rossumplein 4
8171 EB Vaassen
Openingstijden
Het kasteel is geopend van april t/m oktober, van dinsdag t/m zondagLet op: je moet wel voor 16:00 uur binnen zijn!
Toon op kaart
Meer inspiratie


80 jaar vrijheid vieren
In 2025 vieren we 80 jaar vrijheid. Ook voor kinderen is er genoeg te doen.
Speelboerderij Binky
Dieren knuffelen, verkeerspark, speeltuinen en nog veel meer bij Speelboerderij Binky!
Street Jump Apeldoorn
Ga helemaal los bij Street Jump. Gave Jump Area's als de Big Airbag, Jump Caroussel en meer!Blogs & inspiratie
Alle blogs
12x restaurants met terras en speeltuin in en om Apeldoorn en Deventer
Zie je het voor je? Prettig gezelschap, snoet in de zon, pootjes omhoog, koud drankje, heerlijke hap in het vooruitzicht én de kinderen die zichzelf uitermate goed vermaken in de speeltuin? Wij wel! En hoe! Daarom ons meest favoriete lijstje van het jaar: 12 terrassen met speeltuin rondom Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
16x toffe uitjes in de meivakantie in en om Apeldoorn en Deventer
Lekker hoor, twee weken meivakantie! Weten jullie al wat jullie gaan doen? Wordt het een dagje naar het museum, heerlijk plonsen, lekker naar buiten of toch naar een leuke familiefilm? Wij hebben de de leukste meivakantie-uitjes met kinderen op een rijtje gezet!