Brandweermuseum Borculo
Ontdek hoe de brandweer door de jaren heen branden bluste!
Enthousiaste leden van de Vrijwillige Brandweer begonnen in 1956/1957 met het museum in de voormalige brandweerkazerne aan de Korte Wal (v/h het Spuythuis, tegenwoordig pottenbakkerij annex galerie). Tegenwoordig kan je in het museum zo’n 50 grote en kleine brandweerwagens en attributen, een uitgebreide collectie helmen en een grote verzamelig miniaturen bewonderen. Zo krijg je een goed beeld van de brandbestrijding vanaf het allereerste begin tot aan het eind van de jaren zeventig.
Voor de kinderen is er een leuke puzzelroute door het museum. Natuurlijk is dit ook leuk voor kinderfeestjes. Jarigen die hier een kinderfeestje organiseren krijgen een presentje.
Kom je langs? Voor meer info en tickets klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Brandweermuseum Borculo
Hofstraat 5
7271 AP Borculo
Toon op kaart
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x leuke tips voor Pasen in en om Apeldoorn, Deventer en Zutphen
Het is alweer bijna Pasen! Hebben jullie al plannen voor het extra lange weekend? We hebben de leukste paastips voor je op een rijtje gezet.
24x paaseieren versieren zonder verf
Oeps, geen verf in huis? Geen probleem! Met deze 24 decoratie tips tover je gewone eieren om tot kleine kunstwerkjes. Gewoon lekker makkelijk met huis, tuin en keuken (knutsel)spullen. Sommige paaseitjes kun je zelfs vlak voor de paasbrunch of het paasontbijt nog maken. Laat je hieronder inspireren door onze paaseieren!
5 x Paasvuur in regio Deventer en Apeldoorn
Altijd indrukwekkend om tijdens Pasen naar een Paasvuur te gaan. En helemaal mooi als je weet dat een Paasvuur staat voor een Lentevuur dat de zon moet aanmoedigen en de vruchtbaarheid van de velden moet bevorderen! Wij hebben zes tips voor een bezoekje aan een Paasvuur in de omgeving van Apeldoorn of Deventer!