Wandeltocht
Maak een interactieve wandel- en speelroute over de heks van Lettele!
Speciaal voor kinderen is er een interactieve wandel- en speelroute van 1,5 km over de heks van Lettele. Zij woont tegenwoordig op de zolder van de oude school in het dorp en houdt alles goed in de gaten.
Een haas vertelt het (aangepaste) heksenverhaal via een app op de telefoon en geeft ook leuke opdrachten. Ontdek hoe je zelf een heksenbezem van takken kunt maken of hoe je van brandnetels een lekker toverdrankje kunt brouwen.
De route begint op de parkeerplaats bij Kulturhus De Spil en loopt door landgoed Oostermat, het spilspeelbos en de proeftuin. Je kunt de route volgen aan de hand van bordjes en met de app.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Apeldoorn Deventer
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Survival-tips voor een kinderfeestje
Help, het is weer tijd voor een kinderfeestje! Onze top10 survivaltips helpen jou het feestje door!
Leuke wandelroutes met de hond
Wij wandelen veel en ontdekken graag nieuwe plekjes. Hoe fijn is het als én de kids lekker kunnen rennen, klimmen en ravotten én de hond lekker los mag lopen. Hieronder vind je onze favoriete plekjes in en om Apeldoorn, Deventer en de Veluwe.