Rowic
Leren basketballen? Kom sporten bij basketbalvereniging Rowic in Dordrecht!
Wil je graag leren basketballen? Bij Rowic kunnen kids onder de 10 jaar al trainen in een gemengd team. Voor kids die ouder zijn, zijn er jongensteams en meisjesteams.
Voor wie twijfelt is het mogelijk om drie keer een proefles te volgen. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10 kekke kinderwinkels in Gouda
Wij gaan altijd met veel plezier een dagje shoppen in het mooie en sfeervolle Gouda! Je scoort er de leukste kleding, cadeautjes en speelgoed bij unieke kinderwinkels in het centrum van de stad. We hebben onze favorieten je op een rijtje gezet. Veel shopplezier!
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!