Rowic
Leren basketballen? Kom sporten bij basketbalvereniging Rowic in Dordrecht!
Wil je graag leren basketballen? Bij Rowic kunnen kids onder de 10 jaar al trainen in een gemengd team. Voor kids die ouder zijn, zijn er jongensteams en meisjesteams.
Voor wie twijfelt is het mogelijk om drie keer een proefles te volgen. Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!