Café Buddingh
Fijn lunch- en dinercafé voor een dagje Dordrecht, vlak naast het station!
Café Buddingh vind je in het monumentale Tomadohuis, tegenover het station. Een ideaal begin van een dagje Dordrecht, of om een uitstapje lekker af te sluiten.
Op de kaart vind je verschillende burgers, soepen, het Buddingh-plankje met mini hamburger en sparerib, tosti’s, salades, pasta’s en meer. Voor de volledige kaart klik je op de roze button.
Eropuit met de familie? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Het Mariniersmuseum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.
De leukste vaartochten met kinderen in en om Rotterdam
De zomer is hét moment Rotterdam en omgeving vanaf het water te ontdekken. Stap samen aan boord van een rondvaart, vaar zelf door de havens of beleef de havengeschiedenis vanaf een historisch schip. Wij kregen bij Port Pavilion - hét startpunt voor de leukste havenuitjes - een aantal superleuke tips voor vaartochtjes in de regio, voor een heerlijke dag op het water met de hele familie.