Café Buddingh
Fijn lunch- en dinercafé voor een dagje Dordrecht, vlak naast het station!
Café Buddingh vind je in het monumentale Tomadohuis, tegenover het station. Een ideaal begin van een dagje Dordrecht, of om een uitstapje lekker af te sluiten.
Op de kaart vind je verschillende burgers, soepen, het Buddingh-plankje met mini hamburger en sparerib, tosti’s, salades, pasta’s en meer. Voor de volledige kaart klik je op de roze button.
Eropuit met de familie? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf een kabouterpad voor je kinderen
Een superleuk uitje om met kleine kinderen te doen is een Kabouterpad lopen. Voorafgaand aan de tocht krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg, zo schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie buurt toe!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Bij Maaspodium is véél te zien en doen dit seizoen!
Ga dit seizoen samen met je kids op ontdekkingstocht bij Maas! Hier krijg je alle ruimte om je plek te vinden, om te groeien, te veranderen en jezelf te zijn. Met voorstellingen die verrassen, botsen, verbinden en je soms even laten verdwalen. Hieronder krijg je alvast een voorproefje van al het leuks dat er de komende tijd allemaal te zien en doen is bij Maas. Dus pak je agenda, trommel je kids op en ga naar Maaspodium!