Café Buddingh
Fijn lunch- en dinercafé voor een dagje Dordrecht, vlak naast het station!
Café Buddingh vind je in het monumentale Tomadohuis, tegenover het station. Een ideaal begin van een dagje Dordrecht, of om een uitstapje lekker af te sluiten.
Op de kaart vind je verschillende burgers, soepen, het Buddingh-plankje met mini hamburger en sparerib, tosti’s, salades, pasta’s en meer. Voor de volledige kaart klik je op de roze button.
Eropuit met de familie? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Voorjaarsvakantie! Dit zijn leuke uitjes voor de hele familie in de regio Rotterdam
Hebben jullie al een uitje gepland in de voorjaarsvakantie? Of kun je nog wel wat inspiratie gebruiken? Check dan vooral deze toffe tips, van theatervoorstellingen en kinderworkshops tot trampolinepark en gave musea. Stuk voor stuk aanraders!
Olympische Winterspelen thuis
Kijken jullie ook met de kinderen naar de Olympische Winterspelen? Zó leuk om samen te genieten van al die wintersporten op televisie. Even omdenken en je kunt thuis ook met de kinderen een paar hele toffe winterspelletjes doen!
Thuis op wintersport!
Zit een wintersportvakantie met het gezin er dit jaar niet in en wil je toch dat wintersportgevoel thuis beleven? Met deze tips maak je er in huis (en tuin) een gezellig wintersportfeestje van! Viel spaß!