Café Buddingh
Fijn lunch- en dinercafé voor een dagje Dordrecht, vlak naast het station!
Café Buddingh vind je in het monumentale Tomadohuis, tegenover het station. Een ideaal begin van een dagje Dordrecht, of om een uitstapje lekker af te sluiten.
Op de kaart vind je verschillende burgers, soepen, het Buddingh-plankje met mini hamburger en sparerib, tosti’s, salades, pasta’s en meer. Voor de volledige kaart klik je op de roze button.
Eropuit met de familie? Neem een kijkje in de Uitagenda!
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kinderfeestje vol actie en teamwork bij Prison Island
Ben je op zoek naar een origineel, actief én onvergetelijk kinderfeestje? Dan hebben wij een tip voor je: vier het feestje bij Prison Island in Rotterdam Zuid! Wij gingen je voor en kunnen maar één ding zeggen: het was echt te gek!
10 superleuke, bijzondere clubjes!
Zoek je nog een leuke, orginele, sportieve of creatieve club en vooral niet alledaags? We hebben 10 bijzondere én bijzonder leuke clubjes voor je op een rijtje gezet.