De Remise
Vaste halte voor heerlijke bagels, Ben & Jerry's ijs en huisgemaakte cake!
Rijksmonument ‘De Remise’ is een vaste halte voor Ben & Jerry’s ijs, huisgemaakte cake & bagels en natuurlijk wat te drinken er bij.
Tip: vier hier ook eens je verjaardag! Kids leren van alles over het ontstaan van Ben & Jerry’s ijs en hoe het gemaakt wordt. Lekker en educatief!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
De Remise
Grotekerksbuurt 31B
3311 CA Dordrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag 10:30 tot 21:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zo maak je zelf een kabouterpad voor je kinderen
Een superleuk uitje om met kleine kinderen te doen is een Kabouterpad lopen. Voorafgaand aan de tocht krijgen de kleintjes een kaboutermuts, rood geschminkte wangetjes en een knapzak met opdrachten voor onderweg, zo schattig! Heb je geen kabouterpad in de buurt of is het startpunt dicht? Met deze tips komen de kabouters gewoon naar jullie buurt toe!
21x superleuke museum-uitjes door heel Nederland
Van chocola en stippenkunst tot monsters, ruimteproefjes en coole goocheltrucs: hier wil je heen! Ken jij alle 21 tips al?
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!