De Remise
Vaste halte voor heerlijk Ben & Jerry's ijs en huisgemaakte cake en bagels!
Rijksmonument ‘De Remise’ is een vaste halte voor Ben & Jerry’s ijs, huisgemaakte cake & bagels en natuurlijk wat te drinken er bij.
Tip: vier hier ook eens je verjaardag! Kids leren van alles over het ontstaan van Ben & Jerry’s ijs en hoe het gemaakt wordt. Lekker en educatief!
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
De Remise
Grotekerksbuurt 31B
3311 CA Dordrecht
Openingstijden
Dinsdag t/m zaterdag 10:30 tot 21:00 uur
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Bij deze boerderijwinkels haal je heel veel lekkers!
Zelfgebakken brood en koek, mals vlees, romige kazen, verse zuivel, groente & fruit, pure honing en oud-Hollands snoepgoed… Bij deze boerderijwinkels in de regio geniet je van al het lekkers dat het boerenleven te bieden heeft!
De leukste binnenspeeltuinen in en om Rotterdam
Een overdekte speeltuin bezoeken, voor kinderen is het altijd een te gek uitje! Lekker binnen spelen, rennen, klimmen, klauteren en ravotten… altijd heerlijk voor de kleine stuiterballetjes om hun energie kwijt te raken. Zeker bij slecht weer, als de regen met bakken uit de hemel komt, is zo'n binnenspeelparadijs een perfect uitstapje voor jonge kinderen.
7 leuke boswandelingen met kinderen in de regio Rotterdam
Heerlijk met de kids de bossen in voor een mooie wandeling, wij doen het regelmatig. We verzamelden 7 superleuke wandelingen met kinderen in het bos voor je!