Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Piacere Italiano

Smullen van typisch Italiaanse regionale gerechten bij Piacere Italiano!

Op de kaart van Piacere Italiano vind je de typisch Italiaanse gerechten uit de regio Puglia: focaccia, Italiaanse broodjes en belegde plaatpizza’s.

Er wordt alleen gewerkt met pure producten zoals tomaten, olijfolie, basilicum, verse kazen en bloem.

Kom je langs? Voor meer info klik je op de roze button.

Op zoek naar een leuke activiteit voor de hele familie? Kijk eens tussen de eropuit-tips!

Piacere Italiano

Grote Spuistraat 45

3311 GE Dordrecht

Openingstijden Maandag t/m vrijdag 11:30 tot 20:00 uur
Zaterdag 10:00 tot 20:00 uur
Zondag gesloten
Mail direct

Mail direct naar Piacere Italiano

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Rotterdam

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Leuke zomertip: Kroon op de taart bij CODA

Onze favoriete zomerboeken voor kinderen!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomerse uitjes met kids in en om Rotterdam

Yes, zomervakantie! Wat gaan jullie allemaal doen in die 6 weken? Let maar op, ze vliegen om met deze te gekke vakantietips en dagjes uit die we alvast voor je hebben verzameld, in de regio Rotterdam en iets verder weg!

Kidsproof Reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof Reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Portlantis: verrassend én spannend uitje in de haven

De Rotterdamse haven kent iedereen wel. Maar wat gebeurt daar eigenlijk allemaal? Je ontdekt het spelenderwijs bij Portlantis op Maasvlakte 2. Wij gingen er een dag met vier meiden heen en kwamen tijd tekort!

Den Haag van strand tot stad: dit is leuk voor gezinnen met kinderen!

Van Drievliet, Museon-Omniversum tot SEA LIFE Scheveningen – in Den Haag beleef je de leukste avonturen met kinderen. En tussendoor? Even ontspannen met een lekkere lunch op het strand en een duik in zee. Heerlijk!