Biesbosch MuseumEiland
Spelen en dammen bouwen in de Biesbosch Beleving op Biesbosch MuseumEiland!
MuseumEiland is vergraven tot een ondiepe kreek omringd door een soort dijk waar kids kunnen spelen en dammen bouwen in de ‘Biesbosch Beleving’. Dit schaalmodel van de Biesbosch met polders, dijken en stromen leert je alles over de waterhuishoudkundige werking.
Kids kunnen spelenderwijs kennismaken met eb en vloed door schuifjes en sluisjes open of dicht te maken. Tip: Neem een handdoek mee want er mag gewoon door het water heen worden gelopen of in worden gespeeld.
Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Biesbosch MuseumEiland
De Hilweg 2
4251 MT Werkendam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Volwassenen € 8,50Kinderen 4 tot 12 jaar € 5,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste familiefestivals in de regio Rotterdam
Wie zomer zegt, zegt festivals! Er zijn in de regio Rotterdam, Dordrecht en Gouda weer een aantal té leuke festivals voor ouders en kinderen! Wij hebben er hier een aantal voor je op een rijtje gezet, die superleuk zijn voor alle leeftijden.
Kinderfeestjes vol actie en fun
Een lekker actief kinderfeestje waar de kids het nog lang over zullen hebben? Dan zit je goed in Rotterdam! Van trampoline springen tot spannende escape games en klimmen op grote hoogte; we verzamelden een aantal stoere kinderfeestjes die perfect zijn voor energieke kinderen. En fijn voor jou: je hoeft het niet allemaal zelf te regelen en je kunt kiezen uit verschillende arrangementen. Dat maakt het vaak ook meteen een stuk relaxter voor ouders. Jas aan, vriendjes mee en gaan!
Onze Kidsproof Reporter vierde een kinderfeestje bij Escape Team
Onze Kidsproof Reporter had een jarige dochter en vierde haar kinderfeestje bij Escape Team Rotterdam! Voor zondagmiddag boekte ze de speciale kids escaperoom Tijdmachine 010 en probeerde de codes te kraken. Lees hier hoe zij en de kinderen het hebben ervaren.