Biesbosch MuseumEiland
Spelen en dammen bouwen in de Biesbosch Beleving op Biesbosch MuseumEiland!
MuseumEiland is vergraven tot een ondiepe kreek omringd door een soort dijk waar kids kunnen spelen en dammen bouwen in de ‘Biesbosch Beleving’. Dit schaalmodel van de Biesbosch met polders, dijken en stromen leert je alles over de waterhuishoudkundige werking.
Kids kunnen spelenderwijs kennismaken met eb en vloed door schuifjes en sluisjes open of dicht te maken. Tip: Neem een handdoek mee want er mag gewoon door het water heen worden gelopen of in worden gespeeld.
Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Biesbosch MuseumEiland
De Hilweg 2
4251 MT Werkendam
Openingstijden
Zie websitePrijs
Volwassenen € 8,50Kinderen 4 tot 12 jaar € 5,50
Mail direct
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Meivakantie bij De Vreemde Vogel
Een vakantie vol gezelligheid, knutselen en lekkernijen
Meivakantie in het Mariniersmuseum
Ontdek, beleef en ga op missie: stoere activiteiten voor echte survival-kids!
Meivakantie in de Kunsthal
Een vakantie met kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.