Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Biesbosch MuseumEiland

Spelen en dammen bouwen in de Biesbosch Beleving op Biesbosch MuseumEiland!

MuseumEiland is vergraven tot een ondiepe kreek omringd door een soort dijk waar kids kunnen spelen en dammen bouwen in de ‘Biesbosch Beleving’. Dit schaalmodel van de Biesbosch met polders, dijken en stromen leert je alles over de waterhuishoudkundige werking.

Kids kunnen spelenderwijs kennismaken met eb en vloed door schuifjes en sluisjes open of dicht te maken. Tip: Neem een handdoek mee want er mag gewoon door het water heen worden gelopen of in worden gespeeld.

Kom je langs? Voor meer informatie klik je op de roze button.

Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!

Biesbosch MuseumEiland

De Hilweg 2

4251 MT Werkendam

Openingstijden Zie website
Prijs Volwassenen € 8,50 
Kinderen 4 tot 12 jaar € 5,50
Mail direct

Mail direct naar Biesbosch MuseumEiland

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Meer inspiratie

Kids Club en rondleiding op ss Rotterdam

Stap aan boord van ss Rotterdam en beleef een creatieve en gezellige middag!

Meivakantie bij De Vreemde Vogel

Een vakantie vol gezelligheid, knutselen en lekkernijen

Meivakantie in het Mariniersmuseum

Ontdek, beleef en ga op missie: stoere activiteiten voor echte survival-kids!

Meivakantie in de Kunsthal

Een vakantie met kunst, creativiteit en heel veel plezier voor nieuwsgierige kids!

Uitgelicht

Kinepolis: Familieticket met korting

Meivakantie in het Zuiderzeemuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof reporter op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum

Kidsproof reporter Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie - Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.

Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie

Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.

Toffe tips voor een dagje Gouda met kids

Onlangs bezochten we de stad die bekend staat om zijn kaas, kaarsen en siroopwafels en ontdekten we hoe kidsproof het centrum van Gouda is. Hier vind je echt alles voor een tof familie-uitje: een historisch stadshart met zijn sfeervolle Markt en steegjes, leuke winkels, bijzondere musea én unieke attracties! Ook heel handig: alles is op loopafstand.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief