Binnenspeeltuin
Meer dan 20 attracties voor jong en oud in Familieparadijs! Kom je ook spelen?
Bij Familieparadijs vind je een ruim aanbod van originele attracties en speelgoed. Je kan er zowel rustig creatief bezig zijn als je sportief helemaal uitleven.
Leef je uit op de hindernisparcours, grote glijbanen en de grote trampolines. Speel een potje poolbiljart of air hockey of vermaak je met de poppenhuizen en Lego.
Even bijkomen van het spelen? Tot 17:00 uur kan je bij Familieparadijs huisgemaakte cake en pannenkoeken bestellen.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Familieparadijs
Fruiteniersstraat 27
3334 KA Zwijndrecht
Openingstijden
Maandag t/m donderdag 9:00 tot 19:00 uurVrijdag 9:00 tot 19:30 uur
Zaterdag en zondag 10:00 tot 19:30 uur
Prijs
Vanaf €5,00
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Zomer bij Hofpleintheater
Leuke zomervakantie activiteiten in het Hofpleintheater: ontdek jouw theatertalent tijdens de workshops!
Zomer in Plaswijckpark
Buitenspeeltuin, binnenspeeltuin, park én dierentuin in één... Plaswijckpark heeft het allemaal!
Zomervakantie in het B & D Museum
Leuk familie-uitje in de zomervakantie: workshop, kinderrondleiding en meer toffe activiteitenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal
Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.