Kinderbadje De Paddenstoel
Bij warm weer vult de gemeente het kinderbadje in het Wantijpark! Kom je afkoelen?
Op warme, zonnige dagen, als de temperatuur boven de 22 graden komt, vult de gemeente het kinderbadje in het Wantijpark (achter het Wantijpaviljoen).
Het water wordt elke dag ververst. Rond 09:30 is het badje gevuld en rond 19:00 uur laten medewerkers het weer leeglopen.
Let op! Gebruik van het badje is op eigen risico, vergeet daarom niet om goed op de kids te letten.
Voor meer info klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Koningsdag 2026: wat is er te doen in de regio Rotterdam
Hoera, Koningsdag! De regio Rotterdam kleurt ook dit jaar weer oranje! Hierbij een overzicht van de festiviteiten, de leuke vrijmarkten en andere toffe Koningsdag-activiteiten voor kids in en om Rotterdam!
12 Kidsproof tips om snel rijk te worden op Koningsdag
Wij kijken er elk jaar weer naar uit: Koningsdag! Willen jouw kids ook graag wat leuks doen deze dag én een leuk centje verdienen? Lees hier onze 12 favorieten die lekker wat geld opleveren!
18x leuke meivakantie-tips door heel Nederland!
Avontuurlijke uitjes, vrolijke voorstellingen, nieuwe films, toffe musea en leuke kampen: wij hebben weer de leukste ideeën voor de meivakantie voor je verzameld. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!