Recreëren in Lammetjeswiel
Recreatiegebied met natuurbad, zandstrandje, wandel-en fietspaden en natuurspeelplek
Recreatiegebied Lammetjeswiel is een geliefde plek om te zwemmen. Het ‘wiel’ is ontstaan door een dijkdoorbraak in 1373. Het water stroomde met zo’n kracht het land in, dat alle grond direct achter de dijk wegspoelde. Het was te duur om het gat na de overstroming weer dicht te maken, dus legde men er een dijk omheen. Daarna bleef het Lammetjeswiel over.
Er is een strandje met een ligweide, toiletten en speeltoestellen voor de kinderen. In het zwemseizoen (1 mei t/m 1 oktober) geven bordjes aan of je hier veilig kunt zwemmen. Ook is er een natuurspeelplek, een amfitheater en een fruitboomgaard waar regelmatig leuke activiteiten worden georganiseerd.
Voor meer info klik je op de roze button.
Uit eten met de kids? Check de kindvriendelijke restaurantjes!
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7x ontsnappen! Coole escaperooms in en om Rotterdam
Escaperooms zijn helemaal hot! Met thema’s als een tijdmachine, wereldreiziger en bonte beestenboel zijn veel ontsnappingskamers in de regio ook heel geschikt en súperleuk voor kinderen! Er is zélfs een escapebus én een escape eiland! Te gek voor een familie-uitstapje, een kinderfeestje of team-uitje! We hebben 7 héle leuke op een rijtje gezet.
Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!
Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!