Speeltuin Zeehavenkwartier
Kom spelen op de meer dan 25 attracties van Speeltuin Zeehavenkwartier!
Speeltuin Zeehavenkwartier is geopend van eind april tot eind oktober. In de speeltuin vind je meer dan 25 verschillende attracties zoals speelhuisjes, glijbanen, schommels en zelfs een zwembadje!
Natuurlijk kan je hier ook je verjaardag komen vieren, op woensdagen kan je ook de zaal van de speeltuin hiervoor afhuren.
Voor meer informatie klik je op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Speeltuin Zeehavenkwartier
Sportlaan 17
3317 ZV Dordrecht
Openingstijden
Eind april tot eind oktoberMaandag t/m zaterdag van 11:00 tot 16:00 uur
Prijs
Dag entree 2 t/m 64 jaar € 1,50Dag entree 65+ € 0,50
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sinterklaasfeest bij Pathé
De bioscoop is een Sinterklaasparadijs voor de kleintjes. Mét kans op een toffe prijs! Lees wat er van 1 oktober t/m 5 december te doen is in de bioscoop!
Spannende Halloween-uitjes met kinderen in de regio Rotterdam
Het is volop herfst en dat betekent… pompoenen, spinnendraad en griezelige gezelligheid. 31 oktober is het weer Halloween! In en om Rotterdam is er van alles te doen voor kleine spoken en stoere heksen. Trek die verkleedkleren uit de kast en beleef samen een spannende dag.