Sterrenwacht Mercurius
Verbaas je over verre werelden tijdens een leerzaam bezoek aan Sterrenwacht Mercurius!
Bij Sterrenwacht Mercurius maak je kennis met begrippen zoals dag en nacht en zons- en maansverduisteringen. Ook ontdek je wat satellieten betekenen voor radio, televisie, mobiele telefoons, weer- en aardobservatie.
Met helder weer kan je zelf een kijkje nemen door de sterrenkijker. De maan en planeten kan je zo in detail bekijken. Overdag mag je zelfs met een speciaal filter naar de zon kijken!
Regelmatig staan er ook speciale kinderkijkavonden en activiteiten op het programma. Klik hiervoor op de roze button.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Sterrenwacht Mercurius
Baanhoekweg 75
3313 LP Dordrecht
Openingstijden
Woensdag en vrijdag van 09:00 tot 17:00 uurZaterdag van 13:00 tot 22:00 uur
Zondag van 13:00 tot 18:00 uur
Prijs
Kids € 2,50Volwassenen € 3,50
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Rotterdam
Meer inspiratie
8x Het ultieme dagje en nachtje weg met kinderen!
Zomervakantietip! Bekijk deze fantastische combinaties van een tof uitje en een super kinderhotel!
Zomervakantie in Dordrechts Museum
Ontdek deze zomer de familietentoonstelling, workshops en speurtocht in het Dordrechts Museum.
Op pad met Vakantiepaspoort
Heb jij het gave Vakantiepaspoort 2026 ook ontvangen? Beleef hiermee de leukste zomervakantie ooit!Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas
De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.
Even iets anders dan een zwembad of speeltuin? Dit museum bleek een schot in de roos.
Voor wie weer eens iets anders wil doen dan het zwembad of het trampolinepark: het mariniersmuseum is een bezoekje waard. Zeker in die eerste meiweek waarin vrijheid centraal staat, is het een mooi moment om hier eens wat langer bij stil te staan. Dus bezocht onze kidsreporter met haar zoons het Mariniersmuseum in Rotterdam.