Belicio Cheatday
Een ijskar van Belicio Cheatday op je verjaardag maakt het feestje helemaal af!
Alle kids zijn gek op ijsjes, zeker als ze die zelf mogen versieren! Een ijskar op je verjaardag maakt je kinderfeestje helemaal compleet.
Bij Belicio wordt de jarige extra in het zonnetje gezet: het feestbeest mag zelf zijn eigen ijsje scheppen, versieren met heerlijke toppings en krijgt zijn ijsje cadeau!
Klik op de roze button voor meer informatie.
Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Lijstjes voor Rotterdam
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Niet op vakantie, wel langs de douane
Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft deze zomer is het museum een leuke tip.
Rotterdampas: 8x doen met kids in de meivakantie
Met de kinderen op pad in de meivakantie met de Rotterdampas? Dan heeft de regio Rotterdam een supergroot aanbod aan uitjes! Van speuren naar kabouters tot midgetgolfen aan de Maas en pizza eten op het water. Met deze tips voor de meivakantie haal je alles uit jullie Rotterdampas en plannen jullie voordelig een paar heerlijke familie-uitjes.
Mamablogger op bezoek bij kinderexpo Ik zie, ik zie… in het Dordrechts Museum
Kidsproof blogster Andi was onlangs met haar kinderen bij de kinderexpo 'Ik zie, ik zie… Een wereld vol kunst' in het Dordrechts Museum. Een doe-tentoonstelling, speciaal voor kinderen vanaf 6 jaar (maar ook jongere kids vinden dit heel leuk, hebben we ontdekt) waar je samen kunst beleeft en de kids ook volop zelf aan de slag kunnen. Lees hier hoe zij het ervaren hebben.