Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Glow in the Dark Mini-Golf

Maak een reis om de wereld in 18 holes met mini-golf in De Wereld van Lizz!

Kinderfeestje Glow in the Dark Mini-Golf

Maak een reis om de wereld in 18 holes Glow in the Dark bij De Wereld van Lizz. Van romantisch Parijs tot een aardbeving in Tokio, laat je verrassen door mini-golf maar dan op een andere manier!

Neem je vriendjes en vriendinnetjes mee voor een leuke verjaardag! Kids onder 12 jaar moeten wel altijd onder begeleiding van een volwassene spelen.

Voor meer informatie klik je op de roze button.

Niks missen van Kidsproof? Meld je aan voor de nieuwsbrief!

De Wereld van Lizz

Baanhoekweg 1

3313 LA Dordrecht

Openingstijden Maandag t/m donderdag van 10:00 tot 24:00 uur
Vrijdag en zaterdag van 10:00 tot 01:00 uur
Zondag van 10:00 tot 23:00 uur
Prijs Volwassenen € 7,50
Kids tot 12 jaar € 6,50
Mail direct

Mail direct naar De Wereld van Lizz

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Zomertip: Prinsen- en prinsessendagen bij Paleis Het Loo

SEA LIFE Scheveningen: duik samen in een compleet nieuwe onderwaterwereld!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

26x zomeruitjes met kids door heel Nederland

Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.

8 zomerse familie-activiteiten met de Rotterdampas

De zomervakantie is hét moment om er samen op uit te gaan. En dat hoeft helemaal niet duur te zijn. Met de Rotterdampas beleven jullie veel van deze leuke uitjes gratis of met een flinke korting. Van avontuurlijk buitenspelen en stoere museumbezoeken tot een heerlijk ijsje als afsluiting. Wij zetten acht zomertips in Rotterdam voor jullie op een rij waar jullie extra voordelig van genieten.

Niet op vakantie, wel langs de douane

Thuisblijvers hoeven zich in de vakantie niet te vervelen. Natuurlijk is er Kidsproof met vele, leuke tips voor allerlei uitjes. In de categorie leerzaam en leuk, bezocht onze Kidsproofreporter met haar gezin het Belasting & Douane Museum. Trouwens, ook voor wie niet thuisblijft is het museum een leuke tip.

Museumtip met kids: Flowers Forever in de Kunsthal

Onze Kidsproof reporter Ilse ging met vier kinderen naar de Kunsthal in Rotterdam voor de tentoonstelling Flowers Forever. Dat ze allemaal de tentoonstelling iets anders beleefden, maakt het juist zo leuk. Van verwonderde blikken tot zelf aan de slag, lees hier hoe zij het beleefden.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief