Zeilschool De Morra
Bij zeilschool De Morra in Hemelum beleef je een geweldige zeilvakantieweek!
Kom in de zomervakantie leren zeilen in een optimist! Op het water zijn is zó leuk. Spelen met de wind is gaaf om te leren.
Bakboord, stuurboord, averij, aan de wind en ankeren. Bij Zeilschool De Morra leer je het zeilen en alle ins en outs in een fijne omgeving en op een ideaal stuk meer De Morra. Wat een super vakantiekamp!
Hier heb je alle ruimte om veilig te (leren) zeilen. Een perfecte omgeving omdat het een ondiep meer is. Wanneer je een keertje omslaat “loop” je zo weer naar je boot! Ook zijn er geen grote boten die het zeilen lastig maken!
Zodra je kunt zwemmen mag je het zeilen al leren. Voor elke leeftijd en type zeiler is er een zeer gevarieerd aanbod in zeilboten.
Leren zeilen is de rode draad in je vakantie op de zeilschool, maar daarnaast wordt het ook een te gekke vakantieweek met leuke avondprogramma’s. Een super gave week op en rondom het water staat je te wachten. Kijk meteen op de website voor meer informatie.
Zeilschool De Morra
Buorren 31
8584 VC Hemelum
Openingstijden
Kijk hiervoor op de website.Prijs
Kijk hiervoor op de website.Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat te doen met de kinderen als het regent? Vervelen hoeft niet meer met deze 40 dingen om thuis te doen met kinderen als het regent. Deze leuke kinderactiviteiten voor binnen zijn ideaal voor alle regenachtige dagen! Wat gaan jullie thuis doen met de kinderen?
De 8x binnenspeeltuinen in Drenthe!
Dit zijn de 8x leukste binnenspeeltuinen en trampolineparken om te bezoeken, in Drenthe! Weer of geen weer!