Heerlijk plekje!
Verborgen aan de voet van de Lemeler- en Archemerberg zit Boscafé De Lemeler Esch. Top plekje!
Neem plaats op hun terras of strijk neer in de Serre bij de openhaard. Proef de taarten die ze allemaal zelf maken en de verse pannenkoeken met meel van Molen De Lelie, eieren van Schuttert uit Ommen en Spek van ’t Schuurtie uit Lemele..
Kom genieten & ontdekken in rust, ruimte en natuur!
Meer info? Klik op de roze website button!
Boscafé op de Lemeler Esch
Lemelerweg 16
8148 PC Lemele
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!