Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Pannenkoeken en ijsjes!

Bij Fenomini in Zuidlaren kan je heerlijk terecht voor pannenkoeken en ze hebben een ijssalon!

Genieten van een heerlijke pannenkoek of een ijsje bij Fenomini!
Een stijl die je doet denken aan het oude vertrouwde van vroeger gecombineerd met de moderne stijl en mogelijkheden van nu.

Hun producten worden allemaal ambachtelijk bereid in hun eigen bakkerij of banketbakkerij. Het is dus altijd lekker vers en smakelijk, met een breed assortiment. Bijvoorbeeld hun specialiteit: een Drentse wafel met slagroom & kersensaus of een heerlijke pannenkoek!

Kortom genoeg keuze voor het hele gezin!

Fenomini pannenkoeken en ijssalon

Stationsweg 22

9471 GR Zuidlaren

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar Fenomini pannenkoeken en ijssalon

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Toon op kaart

Uitgelicht

NU: tickets met korting voor de show van Disney On Ice

Buurman en Buurman bouwen een feestje!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De 11x leukste pannenkoekenrestaurants

Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!

Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!

Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!

De 10x leukste speelbossen

Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!

Eropuit met je peuter & kleuter

Met je kleintje eropuit? Een 2-, 3-, 4 of 5-jarige de grote wereld laten ontdekken levert mooie momenten én herinneringen voor later op! We hebben een aantal héle leuke peuter-, kleuter- en dreumes uitjes verzameld, speciaal voor jonge kinderen in de leeftijd 2 tot 5 jaar. Zodat jij en je kleine mannetje of vrouwtje mooie herinneringen kunnen gaan maken!

Wat een gave winactie weer! Klik door om mee te doen!

Ik doe mee!