Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Ambachtelijk ijs!

Bij ijssalon La Dolce hebben ze vers Italiaans schepijs, maar ook een heerlijke plek voor een taartje!

Bij ijssalon La Dolce maken ze iedere dag vers Italiaans schepijs van de beste ingrediënten. Al het ijs wordt bereid onder leiding van onze Italiaanse ijsmeester: Marco Collu.
Marco is een rasechte Italiaan die iedere dag gaat voor het beste resultaat. Zo maakt hij veel gebruik van pure Italiaanse grondstoffen, vers fruit en verse melk. Zijn favoriete smaken? Limoen-basilicum en pistache…

IJssalon La Dolce Coevorden vind je aan het prachtige marktplein in het centrum van Coevorden. Met ruim 40 zitplaatsen binnen en bijna 100 buiten is er altijd plek om lekker van je ijsje te genieten. Naast ons ambachtelijke Italiaanse ijs kun je hier genieten van overheerlijke illy koffie en heerlijk gebak.

Tip! Hun ijskeuken is gevestigd in de ijssalon in Coevorden, waar je altijd welkom bent om eens een kijkje te nemen! Ze maken sortbetijs, roomijs en suikervrij is!

IJssalon La Dolce

Markt 10

7741 JM Coevorden

Openingstijden Zie website
Mail direct

Mail direct naar IJssalon La Dolce

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

3 Insidetips van Cinekid, lees ze hier

Herfstvakantie in het Nederlands Openluchtmuseum

Blogs & inspiratie

Alle blogs

16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?

Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!

Een nachtje weg met je kind: doordeweeks óók een top idee bij deze Valk Exclusief kinderhotels!

Heb je een (klein)kind dat nog niet naar school gaat, of hebben de kids een doordeweekse studiedag? Pak die gelegenheid om er samen even op uit te gaan! Combineer een dagje uit met een nachtje in een luxe familiehotel. Mini-vakantie!

19x superleuke herfstvakantie-uitjes door heel NL

Deze wil je niet missen! 19 extra leuke Kidsproof-tips voor de herfstvakantie. En een aantal voor daarna ;)

Kabouters uitjes & paden Drenthe

Lekker een dagje op pad met jouw kabouter? Kabouterpaden en uitjes zijn een echte hit! Spot samen alle rode puntmutsen tijdens deze vrolijke natuurwandelingen en uitjes. De kabouters zitten goed verstopt, maar met een goede speurneus en knapzak kunnen jullie ze vast vinden!

Win familietickets voor een Cinekid-film
Doe mee en maak kans op één van de 4 familietickets voor een Cinekid-film bij jou in de buurt!

Ik doe mee!