Geliefde pannenkoeken!
3 in 1 bij pannenkoekenboerderij 't Achterhuus Luning's in Ruinen!
In het oude esdorp Ruinen (in de buurt van Meppel) vind je Luning’s restaurant, tapascafé en pannenkoekenboerderij ‘t Achterhuus. Drie totaal verschillende horeca-gelegenheden, gevestigd in één nostalgisch pand aan de Brink.
In de omgeving liggen uitgestrekte heidevelden, bossen en zandverstuivingen en enkele schaapskooien. Het terras is kidsproof en heeft een toffe boomhut.
Nieuwsgierig? Bekijk de menukaart door op de roze website button te klikken!
Pannenkoekenboerderij 't Achterhuus
Kloosterstraat 1
7963 AH Ruinen
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Drenthe
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De 11x leukste pannenkoekenrestaurants
Pannenkoeken eten: één groot feest! In Drenthe zijn heel veel leuke pannenkoekenrestaurantjes te vinden, zowel in een stad als in de natuur. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Drenthe en omgeving voor je gevonden! Onze 12 favoriete adresjes vind je hieronder!
Zo maak je zelf sneeuw!
Zin in Sneeuw? Dan maak je het toch gewoon zelf! Je kunt het heel eenvoudig zelf maken met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!
13x warme chocolademelk
Bij herfstweer denken we aan regen, gure wind én daarna warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.