Thee met een koekje
Thee met een koekje en een boekje
Thee met een koekje en een boekje| Bibliotheek Hoogeveen
Kosten: gratis
Kom gezellig langs met je kind(eren). Je ontmoet andere ouders. De kinderen mogen samen spelen. We maken plezier en er wordt een verhaal voorgelezen.
Iedere derde woensdagochtend van de maand van 10.30 tot 11.30 uur. Je mag binnenlopen hoe laat je wilt.
De toegang is gratis.
Dit is een samenwerking van Moeders van Hoogeveen en Bibliotheek Hoogeveen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Kinderactiviteiten Canondagen
Ontdek samen de geschiedenis van Nederland tijdens de Canondagen in musea en andere instellingen.
Open boerderijdagen Drenthe
Kom naar de open boerderijdagen in Drenthe en ontdek samen met de kids waar de zuivel vandaan komt.
Bajesdag 2026 | Gevangenismuseum
Kom ongestraft zitten in het Gevangenismuseum! Ontdek alle info hier over de Bajesdag van 2026Blogs & inspiratie
Alle blogs
Eropuit, doen en beleven met kids in Drenthe!
Wist je dat Drenthe één van de puurste vakantiebestemmingen is in Nederland? Of je nu actief wilt genieten van de prachtige natuur of er een gezellig dagje op uit wilt, met je kinderen in Drenthe is van alles te beleven. Binnen en buiten en voor jong en oud. Wij verzamelden toffe tips om tijdens je vakantie in Drenthe te doen met de kids!
23 tips voor Pinksteren met kinderen
Met een lekker lang Pinksterweekend voor de deur hebben we weer 23 leuke tips voor uit & thuis verzameld. Van fietstochtjes tot cocktails en van fotoshoots tot uit eten. Allemaal leuk met kinderen. Fijne Pinksteren!
Gratis Lentebucketlist met 35 tips
Wat hoort er volgens jou écht bij de lente? Lammetjes en tulpen komen vast als eerste bij je op. Maar er zijn nog zo veel meer activiteiten en dingen waarvan je lentekriebels krijgt. Je vindt ze alle 35 op de Kidsproof Lentebucketlist. Hieronder gratis te downloaden én leuk om met het gezin te doen.