
Lego programmeren (6+)
Slimme LEGO programmeren bij DNK Assen.
Ben jij klaar om slimme LEGO te programmeren? Met een app op de tablet en alle LEGO WeDo 2.0 uitgestald op de tafels, kun je bouwen wat je maar wilt. Maak je een raceauto, een slak die van kleur verandert, of verzin je een hele eigen creatie?
Het maakt allemaal niet uit, zolang je de slimme blokjes en sensoren gebruikt om je bouwsel te programmeren met de LEGO WeDo blokkentaal.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Samson & Marie
Bereid je voor op de gloednieuwe circusshow van Samson & Marie bij Martiniplaza!
Canondagen in musea
Ontdek samen met je kinderen de geschiedenis van Nederland met superleuke activiteiten in musea!
Lammetjesdag in Orvelte
Lammetjesdag in Orvelte. Dit vieren zij met pannenkoeken en natuurlijk: beschuit-met-muisjes.Blogs & inspiratie
Alle blogs
13X Spetterende openluchtbaden op een rij in Drenthe!
Met een heerlijke lange zomer voor deur, hebben wij de openluchtbaden in onze provonicie Drenthe voor je op een rijtje gezet! Check ze snel hieronder. Ken jij ze al? Allemaal? Veel spetter plezier!
Makkelijk: zelf stoepkrijt maken
Stoepkrijt kun je niet alleen in de winkel kopen. Je kunt ook heel makkelijk zelf stoepkrijtverf maken! Super leuk om met een kwast op de stoep een kunstwerk te ontwerpen! Wij hebben dit makkelijke recept voor je getest.
De 10x leukste speelbossen
Wij en de kids worden altijd blij van buiten! Ontdek de 10x leukste (bos)speeltuinen en belevingspaden in Drenthe!