
Muzikale verhalen 4+
Muzikale verhalen 4+
Muzikale verhalen 4+
Houdt jouw kleintje van leuke verhalen en ook van mooie muziekjes? Tijdens muzikale verhalen combineren we de leukste verhalen met de mooiste muziekjes. Iedere keer een ander boekje. Zo is het iedere keer weer een verrassing. Schuif gezellig met je kleintje aan en geniet van het mooie verhaal van ‘Ssst! De tijger slaapt‘ van Britta Teckentrup . Maar wat horen we daar… is dat saxofoon muziek? Het verhaal wordt ondersteund door muzikante Astrid Boekel. Daarna veranderen we zelf in een tijger en leren we hoe dieren bewegen.
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Meer inspiratie


Herfst op boerderij de Drentse Koe
Kom naar Speel- & IJsboerderij De Drentse Koe. Hier is het altijd speelweer, binnen én buiten!
Oerweekend herfst
Kom naar het OERweekend in de herstvakantie bij het Hunebed centrum in Borger.
Herfstvakantie activiteiten
Kom naar het Hunebedcentrum deze herfstvakantie en ontdek hun (gratis) oer activiteiten!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Museumuitjes door heel Nederland
Klaar voor de herfstvakantie? Met deze museumtips en uitjes kun je eindeloos speuren en ontdekken. Ontdek de leukste musea door heel Nederland en maak van elke dag een avontuur, binnen én buiten!
Heerlijke herfstuitjes door heel Nederland
Wij hebben weer de leukste ideeën voor de herfstvakantie voor je verzameld. Voor binnen én buiten. Lekker actief of fijn ontspannen. Door heel Nederland. We zijn benieuwd wat jullie favorieten zijn!
16x Herfstvakantieuitjes in Drenthe. Wat gaan jullie doen?
Ben jij even blij dat je in Drenthe woont of op vakantie bent! Want er is zo veel te doen in deze provincie in de herfstvakantie. Kinderworkshops, theatervoorstellingen, wandelingen door de bossen, museum bezoeken of lekker zwemmen! Vervelen is geen optie!