Magische Museumnacht
Magische Museumnacht Drents Museum Assen | Komen jullie ook?
Zaterdagavond 19 oktober is onze nieuwe collectiepresentatie Labyrinthia – Een magische reis door de tijd gratis te bezoeken voor iedereen. We vieren de opening met een concert van Tangarine, een lichtkunstwerk op de Brink en cocktails met sterrenstof tot 00.00 uur.
Al onze topstukken, zoals het meisje van Yde, de kano van Pesse en de schilderijen van Van Gogh, zijn terug in het museum. In Labyrinthia komen archeologie, kunst en geschiedenis bij elkaar in vijftien zalen en worden al je zintuigen geprikkeld.
Tijdens de Magische Museumnacht geeft ‘beste zangers’-duo Tangarine een concert in het museum ter gelegenheid van de opening. Zodra het donker wordt halen we de magie van Labyrinthia naar buiten met een prachtig uitgelichte Brink en lichtkunstwerk op de gevel van het oude gebouw.
Concert van ‘beste zangers’ Tangarine in het Drents Museum
Al jaren veroveren voormalige Assenaren Arnout en Sander de harten van hun publiek met hun harmonieuze samenzang. Nu, met hun deelname aan het tv programma ‘Beste Zangers’, worden ze omarmd door een nog groter publiek. Met hun broederlijke eenheid als basis geven ze een concert waarbij ze zowel hun geliefde klassiekers als nieuwe songs spelen, waarbij de liedjes uit ‘Beste Zangers’ natuurlijk niet zullen ontbreken.
Meer info via de roze website button
Data:
Helaas, dit evenement is voorbij. Bekijk onze uitagenda voor leuke uitjes in de toekomst.
Lijstjes voor Drenthe
Meer inspiratie
Zomer tip! Spelen bij de Drentse koe
Kom deze zomervakantie uren lang spelen bij de Drentse Koe in Ruinerwold.
Zomervakantie vol avontuur in het Gevangenismuseum
Het Gevangenismuseum laat je vrij! Voor het hele gezin is er van alles te doen en te beleven in de zomer!
Bajescamping
Een nachtje slapen op de binnenplaats van het Gevangenismuseum. Komen jullie ook? 8+Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x Leuke spelletjes voor onderweg!
ZOMERVAKANTIE! Met het gezin op vakantie! Dit jaar in eigen land of toch naar de buren? Maar voordat we de bestemming hebben bereikt, moeten er wel wat kilometers gereisd worden. Hoe houd je het gezellig in de auto of op de boot? Wij hebben 10x leuke spelletjes voor onderweg op een rijtje gezet! Check ze hieronder!
50 tips: Kidsproof zomerbucketlist Drenthe
Uren met je neus in de computer googlen naar de leukste gezinsuitjes voor de zomer... Dat hoeft niet meer! Deze zomerbucketlist staat vol met leuke dingen in Drenthe die je gedaan moet hebben met kinderen. Zo vul je makkelijk de hele zomervakantie.
De leukste strandjes, plassen en waterspeeltuinen in Drenthe
Zand tussen je tenen in Drenthe! De leukste strandjes en recreatieplassen. Zodra de zon zich laat zien, krijgen we spontaan zin in een dagje waterpret! Gelukkig hoef je voor een heerlijk strandgevoel niet naar de kust. Drenthe barst van de mooie recreatieplassen, zwemmeren en strandjes waar kinderen kunnen spelen, zwemmen en zandkastelen bouwen